Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
к-с Флора парк
1 200 €
2 347.00 лв.

(11.43 €, 22.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:52 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 20 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
4-ти от 5
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Инвест Пропъртис отдава стилно обзаведен и просторен тристаен апартамент, със страхотна ГЛЕДКА, в един от най-предпочитаните и отлично поддържани комплекси в кв. Манастирски ливади-Изток. Разположението на к-с Флора Парк в близост до бул.България и Околовръстен път, осигурява бърз достъп до центъра, Бизнес Парк, летището и всички точки на града. Районът предлага множество заведения, магазини, ресторанти и училища, както и множество забавления.
Комплексът е богато озеленен и отлично поддържан, с широки алеи за разходка осигуряващи усещането за паркова среда, детски площадки, две нива сутерен за удобно паркиране, зона за отдих, денонощна охрана, мониторинг на охранителни системи и видеонаблюдение, ежедневно поддържащо почистване и други услуги.

Помещенията са просторни и обзаведени по индивидуален проект с внимание към детайла и комфорта. В интериора е заложено на добър клас обзавеждане, функционално разпределение и модерна визия. Пълен набор електроуреди- нова сушилня, пералня, голяма миална машина, вградена фурна, голям хладилник с фризер, нов телевизор и др.

Отопление- газ и климатици Daikin-висок енергиен клас (във всяка стая).

Разределениe: входно антре, коридор, просторна всекидневна с трапезария и кухняс излаз на голяма тераса(с навес), от която се разкрива разкошна ПАНОРАМНА гледка, спалня със самостоятелна баня и дрешник, втора (детска) спалня, втора баня с тоалетна.
Месечна такса за поддръжка отделно от наемната цена. Възможност за наем на подземно паркомясто с директна връзка от етажа. Цена на имота с включено паркомясто 1300 евро. За контакти: Христова 0896716793