Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град София, Драгалевци
684 990 €
1 339 723.99 лв.

(2 210 €, 4 322.38 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:16 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 75 пъти.
Площ:
310 m2
Двор:
1110 m2
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

EКСКЛУЗИВНО! Имот рядко срещан на пазара, съчетаващ локация, качествени довършителни работи и функционалност!

Представяме на вашето внимание перфектен имот- НОВА, самостоятелна къща с голям озеленен двор в кв.Драгалевци.
Имотът се намира на тиха улица с удобен достъп до магазини, училища, заведения, редовен градски транспорт и екопътеки. Локацията съчетава спокойствие и бърз достъп до центъра на града, Околовръстен път, парк Витоша и др.
Качествено, масивно строителство с разрешение за ползване на строеж от лятото на 2025 год. Чудесни гледки, простор и отстояния от съседни сгради! Изцяло довършена с качествени материали и настилки и стилно обзаведена. Разпределение: Първи етаж (с площ от 110 кв.м), съсоящ се от: входно антре, просторна дневна, трапезария и кухненска част, спалня със собствен санитарен възел и отделна стая; Втори етаж ( с площ от 90 кв.м), състоящ се от: дневна с кухненски бокс, родителска спалня, три допълнителни спални, две тоалетни , мокро и душ помещения.
Гараж с площ от 100 кв.м. с директен достъп, мазе с площ от 10 кв.м.
Голям, терасиран двор с площ от 1110 кв.м., подходящ за озеленяване по собствен проект, детска площадка, барбекю зона или допълнителни постройки. Отопление: термопомпа на ет.1 и електричество.
Имотът предлага възможност за комфортен живот в полите на Витоша с просторен двор и модерни удобства.
Тиха и сигурна среда, отличен избор за семейства с деца. 0888771488